28 Eyl 2016

Deniz Satar Deri Minili Seksi Video Trt Spor İlk Baskı Spikeri Canay HD


Deniz Satar Deri Minili Seksi Video Trt Spor İlk Baskı Spikeri Canay HD
Deniz Satar Frikik Canay ( HD Video 02.20 dk )
Deniz Satar Deri Minili Seksi Video Trt Spor İlk Baskı Spikeri Canay HD :


4 yorum:

 1. Benim Kayıt Ettiğim Yayınlarda Görüntü Çıkmadı, Bir Dahada Kaydetmedim ..

  YanıtlaSil
 2. canay admin site olarak teşekkürler hepimizin etrafımızda olan temasta olduğumuz bayanlar var ama ünlüleri tanınmışları tvde görünenleri seksice görüntülerde bakması izlemesi ayrı farklı bir hoşumuza giden şeyler. ve bu neki sıradan görüntü veriyor böyle sıradanlar yerine daha iyi frikik göğüs çıplak ayak verenleri vereceksinki birşeye benzeyecek . genel olarak söylüyorum sıradan görüntüler yerine dizilerdeki programlardaki bikinili çıplak ayaklı fazla dekolteli ultra minili ,bacakarası kısımları vermek gerek mesela en iyi çıplak açık dekolteli frikikli çıplak ayakalrıyla bacakaralarıyla ezgi avcı sunumuyla hergün tv8 12-30 da ve gece tekrarıtyyla ne giysem yakışır şu anda tvlerdeki en iyi frikkili güzeller programıdır.gardorop savaşlarına 10 basar müthiş sex alina ve hep memelerini göstermeyi seven özden nefis ve tabii diğer nefis kızlar

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Ertekin, Öncelikle Şunu Belirtmek Lazım Bu Sayfa Daha Henüz Tam Aktif Değil, Test Aşamasındayız Desek Doğru Olur, Ama Şu Aylarda Zaman Sorunumuz Var, Önümüzdeki Aylarda Daha Aktif Olabileceğiz, Asıl Hedefimiz 2017 Nisan ..
   Yarışmalardaki Ünsüz Bayanlar Konusunda Titiz Olmak Zorundayız, Her Bayanın Videosunu Veremeyiz, Pek Çok Site Bu Yüzden Kapandı Son 3-4 Yıldır ..

   Sil